AIUR-12-470K ABRACON
  • Part Number: AIUR-12-470K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47UH 780MA 280 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-12-470K ABRACON
    AIUR-12-470K ABRACON
    AIUR-12-470K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-12-470K is described as FIXED IND 47UH 780MA 280 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM