AIUR-12-331K ABRACON
  • Part Number: AIUR-12-331K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 330UH 380MA 1.21 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-12-331K ABRACON
    AIUR-12-331K ABRACON
    AIUR-12-331K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-12-331K is described as FIXED IND 330UH 380MA 1.21 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.