AIUR-12-220K ABRACON
  • Part Number: AIUR-12-220K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22UH 1A 110 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-12-220K ABRACON
    AIUR-12-220K ABRACON
    AIUR-12-220K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-12-220K is described as FIXED IND 22UH 1A 110 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"