AIUR-12-100K ABRACON
  • Part Number: AIUR-12-100K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10UH 1.5A 70 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-12-100K ABRACON
    AIUR-12-100K ABRACON
    AIUR-12-100K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-12-100K is described as FIXED IND 10UH 1.5A 70 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM