AIUR-11-6R8M ABRACON
  • Part Number: AIUR-11-6R8M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.6A 28 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-11-6R8M ABRACON
    AIUR-11-6R8M ABRACON
    AIUR-11-6R8M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-11-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 1.6A 28 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK