AIUR-11-5R6M ABRACON
  • Part Number: AIUR-11-5R6M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 5.6UH 1.6A 25 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-11-5R6M ABRACON
    AIUR-11-5R6M ABRACON
    AIUR-11-5R6M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-11-5R6M is described as FIXED IND 5.6UH 1.6A 25 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F