AIUR-11-471K ABRACON
  • Part Number: AIUR-11-471K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 470UH 490MA 816 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-11-471K ABRACON
    AIUR-11-471K ABRACON
    AIUR-11-471K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-11-471K is described as FIXED IND 470UH 490MA 816 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.