AIUR-11-3R9M ABRACON
  • Part Number: AIUR-11-3R9M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 3.9UH 1.6A 22 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-11-3R9M ABRACON
    AIUR-11-3R9M ABRACON
    AIUR-11-3R9M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-11-3R9M is described as FIXED IND 3.9UH 1.6A 22 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.