AIUR-11-393K ABRACON
  • Part Number: AIUR-11-393K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 39MH 46MA 72 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-11-393K ABRACON
    AIUR-11-393K ABRACON
    AIUR-11-393K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-11-393K is described as FIXED IND 39MH 46MA 72 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM