AIUR-11-391K ABRACON
  • Part Number: AIUR-11-391K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 390UH 490MA 720 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-11-391K ABRACON
    AIUR-11-391K ABRACON
    AIUR-11-391K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-11-391K is described as FIXED IND 390UH 490MA 720 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM