AIUR-11-330K ABRACON
  • Part Number: AIUR-11-330K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 33UH 1.6A 66 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-11-330K ABRACON
    AIUR-11-330K ABRACON
    AIUR-11-330K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-11-330K is described as FIXED IND 33UH 1.6A 66 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.