AIUR-11-273K ABRACON
  • Part Number: AIUR-11-273K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 27MH 46MA 58.8 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-11-273K ABRACON
    AIUR-11-273K ABRACON
    AIUR-11-273K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-11-273K is described as FIXED IND 27MH 46MA 58.8 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.