AIUR-11-153K ABRACON
  • Part Number: AIUR-11-153K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 15MH 76MA 27.6 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-11-153K ABRACON
    AIUR-11-153K ABRACON
    AIUR-11-153K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-11-153K is described as FIXED IND 15MH 76MA 27.6 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.