AIUR-11-151K ABRACON
  • Part Number: AIUR-11-151K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 150UH 800MA 276 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-11-151K ABRACON
    AIUR-11-151K ABRACON
    AIUR-11-151K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-11-151K is described as FIXED IND 150UH 800MA 276 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.