AIUR-11-123K ABRACON
  • Part Number: AIUR-11-123K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12MH 76MA 24 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-11-123K ABRACON
    AIUR-11-123K ABRACON
    AIUR-11-123K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-11-123K is described as FIXED IND 12MH 76MA 24 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"