AIUR-11-121K ABRACON
  • Part Number: AIUR-11-121K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 120UH 800MA 234 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-11-121K ABRACON
    AIUR-11-121K ABRACON
    AIUR-11-121K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-11-121K is described as FIXED IND 120UH 800MA 234 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM