AIUR-11-103K ABRACON
  • Part Number: AIUR-11-103K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10MH 76MA 20.4 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,547
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-11-103K ABRACON
    AIUR-11-103K ABRACON
    AIUR-11-103K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-11-103K is described as FIXED IND 10MH 76MA 20.4 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM