AIUR-11-101K ABRACON
  • Part Number: AIUR-11-101K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 100UH 1A 180 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-11-101K ABRACON
    AIUR-11-101K ABRACON
    AIUR-11-101K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-11-101K is described as FIXED IND 100UH 1A 180 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HANDLE TYPE I 4HP BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 BOTTM BLK
    View
    Schroff
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT