AIUR-10-5R6K ABRACON
  • Part Number: AIUR-10-5R6K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 5.6UH 2.45A 80 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,081
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-10-5R6K ABRACON
    AIUR-10-5R6K ABRACON
    AIUR-10-5R6K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-10-5R6K is described as FIXED IND 5.6UH 2.45A 80 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE