AIUR-10-470K ABRACON
  • Part Number: AIUR-10-470K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47UH 1.16A 230 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,064
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-10-470K ABRACON
    AIUR-10-470K ABRACON
    AIUR-10-470K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-10-470K is described as FIXED IND 47UH 1.16A 230 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM