AIUR-10-330K ABRACON
  • Part Number: AIUR-10-330K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 33UH 1.27A 150 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-10-330K ABRACON
    AIUR-10-330K ABRACON
    AIUR-10-330K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-10-330K is described as FIXED IND 33UH 1.27A 150 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE