AIUR-10-220K ABRACON
  • Part Number: AIUR-10-220K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22UH 1.67A 130 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,118
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-10-220K ABRACON
    AIUR-10-220K ABRACON
    AIUR-10-220K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-10-220K is described as FIXED IND 22UH 1.67A 130 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.