AIUR-10-151K ABRACON
  • Part Number: AIUR-10-151K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 150UH 590MA 580 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,058
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-10-151K ABRACON
    AIUR-10-151K ABRACON
    AIUR-10-151K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-10-151K is described as FIXED IND 150UH 590MA 580 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM