AIUR-10-103K ABRACON
  • Part Number: AIUR-10-103K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10MH 100MA 25 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,139
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-10-103K ABRACON
    AIUR-10-103K ABRACON
    AIUR-10-103K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-10-103K is described as FIXED IND 10MH 100MA 25 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP