AIUR-10-102K ABRACON
  • Part Number: AIUR-10-102K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1MH 200MA 3.01 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,017
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-10-102K ABRACON
    AIUR-10-102K ABRACON
    AIUR-10-102K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-10-102K is described as FIXED IND 1MH 200MA 3.01 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"