AIUR-09-680M ABRACON
  • Part Number: AIUR-09-680M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68UH 1.4A 250 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,096
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-09-680M ABRACON
    AIUR-09-680M ABRACON
    AIUR-09-680M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-09-680M is described as FIXED IND 68UH 1.4A 250 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN