AIUR-09-560M ABRACON
  • Part Number: AIUR-09-560M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 56UH 1.5A 210 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,116
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-09-560M ABRACON
    AIUR-09-560M ABRACON
    AIUR-09-560M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-09-560M is described as FIXED IND 56UH 1.5A 210 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V