AIUR-09-470M ABRACON
  • Part Number: AIUR-09-470M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47UH 1.7A 180 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,102
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-09-470M ABRACON
    AIUR-09-470M ABRACON
    AIUR-09-470M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-09-470M is described as FIXED IND 47UH 1.7A 180 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"