AIUR-09-391K ABRACON
  • Part Number: AIUR-09-391K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 390UH 590MA 1.3 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 983
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-09-391K ABRACON
    AIUR-09-391K ABRACON
    AIUR-09-391K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-09-391K is described as FIXED IND 390UH 590MA 1.3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM