AIUR-09-330M ABRACON
  • Part Number: AIUR-09-330M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 33UH 2A 140 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,096
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-09-330M ABRACON
    AIUR-09-330M ABRACON
    AIUR-09-330M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-09-330M is described as FIXED IND 33UH 2A 140 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.