AIUR-09-221K ABRACON
  • Part Number: AIUR-09-221K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 220UH 810MA 700 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,079
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-09-221K ABRACON
    AIUR-09-221K ABRACON
    AIUR-09-221K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-09-221K is described as FIXED IND 220UH 810MA 700 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE