AIUR-09-181K ABRACON
  • Part Number: AIUR-09-181K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 180UH 840MA 620 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,318
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-09-181K ABRACON
    AIUR-09-181K ABRACON
    AIUR-09-181K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-09-181K is described as FIXED IND 180UH 840MA 620 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"