AIUR-09-180M ABRACON
  • Part Number: AIUR-09-180M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 18UH 2.7A 88 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,019
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-09-180M ABRACON
    AIUR-09-180M ABRACON
    AIUR-09-180M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-09-180M is described as FIXED IND 18UH 2.7A 88 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM