AIUR-09-151K ABRACON
  • Part Number: AIUR-09-151K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 150UH 1A 510 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,083
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-09-151K ABRACON
    AIUR-09-151K ABRACON
    AIUR-09-151K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-09-151K is described as FIXED IND 150UH 1A 510 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR