AIUR-09-150M ABRACON
  • Part Number: AIUR-09-150M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 15UH 2.9A 62 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-09-150M ABRACON
    AIUR-09-150M ABRACON
    AIUR-09-150M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-09-150M is described as FIXED IND 15UH 2.9A 62 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE