AIUR-09-121K ABRACON
  • Part Number: AIUR-09-121K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 120UH 1.1A 420 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,315
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-09-121K ABRACON
    AIUR-09-121K ABRACON
    AIUR-09-121K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-09-121K is described as FIXED IND 120UH 1.1A 420 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE