AIUR-09-120M ABRACON
  • Part Number: AIUR-09-120M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12UH 3.3A 54 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,117
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-09-120M ABRACON
    AIUR-09-120M ABRACON
    AIUR-09-120M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-09-120M is described as FIXED IND 12UH 3.3A 54 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK