AIUR-09-101K ABRACON
  • Part Number: AIUR-09-101K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 100UH 1.3A 360 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,090
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-09-101K ABRACON
    AIUR-09-101K ABRACON
    AIUR-09-101K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-09-101K is described as FIXED IND 100UH 1.3A 360 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG