AIUR-08-821K ABRACON
  • Part Number: AIUR-08-821K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 820UH 590MA 1.3 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,016
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-08-821K ABRACON
    AIUR-08-821K ABRACON
    AIUR-08-821K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-08-821K is described as FIXED IND 820UH 590MA 1.3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE