AIUR-08-681K ABRACON
  • Part Number: AIUR-08-681K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 680UH 650MA 1.1 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,080
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-08-681K ABRACON
    AIUR-08-681K ABRACON
    AIUR-08-681K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-08-681K is described as FIXED IND 680UH 650MA 1.1 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP