AIUR-08-561K ABRACON
  • Part Number: AIUR-08-561K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 560UH 710MA 1 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,016
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-08-561K ABRACON
    AIUR-08-561K ABRACON
    AIUR-08-561K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-08-561K is described as FIXED IND 560UH 710MA 1 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    View
    Memory Protection Devices
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB