AIUR-08-470K ABRACON
  • Part Number: AIUR-08-470K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47UH 2.5A 83 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 967
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-08-470K ABRACON
    AIUR-08-470K ABRACON
    AIUR-08-470K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-08-470K is described as FIXED IND 47UH 2.5A 83 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.