AIUR-08-270K ABRACON
  • Part Number: AIUR-08-270K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 27UH 3.3A 48 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,102
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-08-270K ABRACON
    AIUR-08-270K ABRACON
    AIUR-08-270K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-08-270K is described as FIXED IND 27UH 3.3A 48 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"