AIUR-08-221K ABRACON
  • Part Number: AIUR-08-221K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 220UH 1.1A 340 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,034
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-08-221K ABRACON
    AIUR-08-221K ABRACON
    AIUR-08-221K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-08-221K is described as FIXED IND 220UH 1.1A 340 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"