AIUR-08-220K ABRACON
  • Part Number: AIUR-08-220K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22UH 3.6A 37 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,034
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-08-220K ABRACON
    AIUR-08-220K ABRACON
    AIUR-08-220K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-08-220K is described as FIXED IND 22UH 3.6A 37 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.