AIUR-08-180K ABRACON
  • Part Number: AIUR-08-180K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 18UH 4A 33 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,102
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-08-180K ABRACON
    AIUR-08-180K ABRACON
    AIUR-08-180K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-08-180K is described as FIXED IND 18UH 4A 33 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.