AIUR-08-151K ABRACON
  • Part Number: AIUR-08-151K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 150UH 1.4A 230 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,077
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-08-151K ABRACON
    AIUR-08-151K ABRACON
    AIUR-08-151K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-08-151K is described as FIXED IND 150UH 1.4A 230 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"