AIUR-08-121K ABRACON
  • Part Number: AIUR-08-121K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 120UH 1.5A 200 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,064
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-08-121K ABRACON
    AIUR-08-121K ABRACON
    AIUR-08-121K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-08-121K is described as FIXED IND 120UH 1.5A 200 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM