AIUR-08-120K ABRACON
  • Part Number: AIUR-08-120K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12UH 4.9A 23 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 936
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-08-120K ABRACON
    AIUR-08-120K ABRACON
    AIUR-08-120K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-08-120K is described as FIXED IND 12UH 4.9A 23 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH