AIUR-08-102K ABRACON
  • Part Number: AIUR-08-102K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1MH 530MA 1.7 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,244
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-08-102K ABRACON
    AIUR-08-102K ABRACON
    AIUR-08-102K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-08-102K is described as FIXED IND 1MH 530MA 1.7 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM